Wtorek, 29 listopada 2022

Najnowsze premiery w Heliosie. Mamy wejściówki!

2017-09-11 17:34:00 (ost. akt: 2017-09-11 17:46:18)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

To premiera w kinie, na którą czekali wszyscy fani twórczości pisarza Stephena Kinga. „To” znów zagości na ekranach kin. Krytycy mówią, że to najlepsza ekranizacja Kinga od lat. Mamy dla Was wejściówki. Szczegóły na naszym profilu facebookowym.

To


To ma być najstraszniejsza produkcja tego roku. powiada o dzieciach z małego miasteczka, terroryzowanych przez tajemniczą istotę przybierającą postać klauna. Za jego reżyserię odpowiada Andres Muschietti, który ma na swoim koncie również horror „Mama”.
Helios
2 bilety


Marsz pingwinów 2. Przygoda na krańcu świata


To kontynuacja nagrodzonego Oscarem „Marszu pingwinów” Luca Jacqueta. Unikalny obraz arktycznej przyrody, zrealizowany przy pomocy najnowocześniejszej technologii.
Helios
2 bilety


Na układy nie ma rady


Twórcy zaznaczają, że to komedia o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek. W obsadzie filmu, m.in.: Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Janek Wieczorkowski, Leszek Teleszyński, Anna Powierza, Marcin Kwaśny oraz Piotr Polk.
Helios
2 bilety


Tulipanowa gorączka


Burzliwy romans zrealizowano na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Debory Moggach. Film, z udziałem Christopha Waltza, Alicii Vikander, Judi Dench, Zacha Galifianakisa i Cary Delevingne, to porywająca historia zakazanej miłości. Autorem scenariusza jest ceniony w Hollywood dramatopisarz sir Tom Stoppard.
Helios
2 bilety


Chcesz zdobyć bilet? Zajrzyj na nasz profil facebookowy.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB