Piątek, 24 marca 2023

Najnowsze premiery w kinie. Mamy wejściówki!

2017-09-18 16:04:31 (ost. akt: 2017-09-18 16:13:55)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

To kolejny przykład tego, że polskie kino familijne może zawalczyć o publiczność. Od piątku w kinach „Tarapaty” z plejadą polskich gwiazd. Mamy bilety! Jak je zdobyć? Odpowiedź na naszym profilu facebookowym.

Tarapaty


To polski film w gwiazdorskiej obsadzie. Julka, Olek i pies Pulpet to główni bohaterowie historii, w którą zamieszana jest złodziejska szajka, skarb i… Picasso. Debiutującym na ekranie Hani Hryniewickiej (Julka) i Kubie Janocie-Bzowskiemu (Olek) towarzyszy również Roma Gąsiorowska.
Helios
2 bilety


Powiernik Królowej


W filmie Stephena Frearsa zobaczymy m.in. Judi Dench, Ali Fazala, Simona Collow oraz Michaela Gambona. W oryginale film zatytułowany jest „Victoria and Abdul” to historia niezwykłej przyjaźni, jaka połączyła brytyjską królową Wiktorię z Abdulem Karimem, indyjskim muzułmaninem, który towarzyszył jej i służył przez ostatnie 15 lat panowania królowej.
Helios
2 bilety


American Assasin
Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych.
Helios
2 bilety


Chcesz zdobyć wejściówki? Wejdź na nasz profil 18 września.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB