Wtorek, 29 listopada 2022

Najnowsze premiery w kinie. Mamy bilety!

2017-09-26 17:29:45 (ost. akt: 2017-09-26 17:36:12)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Brytyjscy agenci znów w akcji, czyli na ekranie najnowsza odsłona „Kingsmana”. Chcecie więcej? Mamy wejściówki na najnowsze premiery w kinie Helios.

Kingsman: Złoty Krąg


Kontynuacja filmu „Kingsman: Tajne służby”. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii.
Helios
2 bilety

Lego Ninjago


Animacja dla najmłodszych z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele - tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung-fu, Wu.
Helios
2 bilety

Mięso


Obraz Julii Ducournau wzbudzał ogromne kontrowersje na całym świecie. Wszyscy w rodzinie Justine są lekarzami weterynarii i zdeklarowanymi wegetarianami. Justine w wieku 16 lat jest znakomitą, obiecującą uczennicą. Kiedy zaczyna studia, trafia w sam środek dekadenckiego, bezlitosnego i kuszącego niebezpieczeństwem świata. Wegetarianka po raz pierwszy próbuje surowego mięsa.
Helios
2 bilety

Ptaki śpiewają w Kigali


To ostatni film Krzysztofa Krauze i Joanny Kos-Krauze. Ostatni zrealizowany przez Krauzego obraz opowiadający o ludobójstwie w Rwandzie. Historia dziewczyny Tutsi uratowanej z Rwandy przez polską ornitolog prowadzącą tam badania nad sępami. Dziewczyna nie odnajduje się w Polsce. Marzy o powrocie do Rwandy, o pochowaniu najbliższych i odnalezieniu kuzynki, której udało się przeżyć za cenę gwałtu i zakażenia HIV, bo specjalne bojówki mężczyzn Hutu gwałcących kobiety Tutsi rekrutowane były spośród chorych na AIDS.
Helios
2 bilety

Chcecie bilety? Szczegóły znajdziecie na naszym profilu facebookowym.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB