Sobota, 25 września 2021

Śpiewasz? Zgłoś się do konkursu!

2017-10-03 13:19:29 (ost. akt: 2017-10-04 13:11:15)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Podziel się:

W tym roku Impresje Artystyczne z Mrągowa, czyli „Śpiewające obrazy” będą obchodzić 10 lat. W programie jubileuszowej edycji dużo atrakcji, ale również Ogólnopolski Konkurs Piosenki. Organizatorzy czekają na zgłoszenia.

Kto może wziąć udział w konkursie? Soliści i zespoły, profesjonaliści i amatorzy prezentujących różne style i gatunki muzyczne. Organizatorzy czekają na twórczych ludzi z pasją, którzy chcieliby podzielić się autorską piosenką lub tchnąć nowego ducha w utwory Marka Grechuty.

Na finalistów czekają NAGRODY PIENIĘŻNE ufundowane m.in. przez Narodowe Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Do zdobycia również cenne NAGRODY SPECJALNE:
1. PROFESJONALNA SESJA NAGRANIOWA SINGLA w PRO STUDIO RADIA OLSZTYN, w którym nagrywali m.in. Zbigniew Namysłowski, Maanam, Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, Dorota Miśkiewicz;
2. PAKIET PROMOCYJNY OD FABRYKI ZESPOŁÓW o wartości 2.000 zł;
3. SZKOLENIE SCENICZNO-MEDIALNE z pracy przed kamerą oraz na scenie.

Będzie to dwugodzinnych warsztat w Warszawie, na który zaproszą Joanna Kondrat – wyjątkowa wokalistka, uznawana za jedną z najlepszych autorek tekstów oraz Dariusz Łukawski – znany dziennikarz, producent, reżyser oraz trener medialny.
Uczestnicy konkursu mają również możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach TAJEMNICA GŁOSU, które poprowadzi ANETA ŁASTIK – wspaniała pedagog, uznana piosenkarka mieszkająca na stałe w Paryżu; wypracowała własny system pracy nad głosem, o którym pisze w swoich książkach: „Poznaj swój głos... twoje najważniejsze narzędzie pracy” oraz „Wewnętrzne dziecko”. Uwaga - liczba miejsc ograniczona!
Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie do 11 października. Jeśli więc chcecie wziąć udział, warto się pospieszyć. Ogólnopolski konkurs piosenki odbędzie się 28 października w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Finałem będzie koncert galowy z udziałem laureatów i wyjątkowego artysty – ØRGANKA, który odbędzie się 29 października.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB