Wtorek, 29 listopada 2022

Rozdajemy książki i wejściówki? Kto chętny?

2017-10-09 17:24:06 (ost. akt: 2017-10-09 18:15:47)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Wirtuozerski "Twój Vincent" i mistrzowski "Blade Runner 2049". Rozdajemy wejściówki do kina i powieści od Książnicy Polskiej.

Twój Vincent


To pierwszy na świecie pełnometrażowy film malowany. Jak dotąd został kupiony do dystrybucji do 135 krajów, bilety wyprzedały się ekspresowo. Za sukces odpowiadają Dorota Kobiela i Hugh Welchman, którzy napisali scenariusz do filmu i wyreżyserowali go. Nad jego tworzeniem pracowało 125 zawodowych artystów, których zadaniem było pomalowanie kadrów, a cały film ma przypominać jedną wielką mozaikę dzieł Vincenta van Gogha.
Helios
2 bilety


Blade Runner 2049


Sequel filmu z lat 80. , czyli „Łowcy androidów”. Główny bohater odkrywa tajemnice zagrażającą społecznemu porządkowi. Jego misja doprowadza go do odnalezienia Ricka Deckarda, o którym słuch zaginął 30 lat temu. W rolach głównych cała plejada gwiazd, nie zabraknie m.in. Harrisona Forda.
Helios
2 bilety


Wszyscy moi mężczyźni


To idealny poprawiacz nastroju. Alice Kinney, grana przez Reese Witherspoon, przeżywa kryzys wieku średniego. Czterdziestoletnia bohaterka właśnie rozstała się z mężem, przeniosła się z dziećmi na Zachodnie Wybrzeże do domu odziedziczonego po ojcu i próbuje poukładać sobie życie. Zaczyna… zapraszając do domu trzech filmowców.
Helios
2 bilety


My Little Pony


Przygody magicznych kucyków, które pokochały nie tylko dzieci, znów na ekranie. Po raz kolejny stawią czoła swoim największym wrogom.
Helios
2 bilety

Jak zdobyć bilety? Zajrzyj na nasz profil facebookowy. Tam znajdziesz instrukcje.

https://m.wm.pl/2017/10/orig/zafon-420622.jpg

Rozdajemy książki!


Już 10 października w olsztyńskiej Książnicy Polskiej przy ulicy Jana Pawła II 2/3 czeka nas premiera książki „Labirynt duchów” Carlosa Ruiza Zafóna. Na najnowszą powieść autora światowego bestsellera „Cień wiatru” wyczekują miliony fanów. Pisarz ostatecznie zamyka swoją tetralogię o Cmentarzu Zapomnianych Książek. Po mistrzowsku rozwiązuje wątki wielopiętrowej intrygi i prowadzi czytelnika do emocjonującego finału.
Mamy dla Was dwie książki „Więzień nieba”, dwie — „Gry anioła” i jedną powieść „Cień wiatru” oraz cztery premierowe książki „Labirynt duchów” dzięki Książnicy Polskiej.
Jak je zdobyć? Czekamy na komentarze, dlaczego ta książka powinna trafić do Was — poczta@naszolsztyniak.pl. Zwycięzców poinformujemy 10 października. Na maile czekamy 10 października do godz. 12.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB