Wtorek, 5 grudnia 2023

Podwójny Maraton Halloween w kinie Helios

2017-10-27 12:47:17 (ost. akt: 2017-10-27 14:22:18)

Autor zdjęcia: mat.dystrybutora

Podziel się:

Dwa terminy, dwa zestawy i aż osiem mrożących krew w żyłach horrorów. Świętujcie i weźcie udział w Maratonie Halloween. To wy wybieracie, czy seans będzie 27 czy 31 października.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń na pełen emocji podwójny MARATON HALLOWEEN! Do wyboru dwa terminy (27 i 31 października), dwa zestawy i prawdziwie przerażające propozycje.

W pierwszym zestawie zostaną zaprezentowane cztery znakomite filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie wystraszyć każdego Widza. Na początek w repertuarze znajdą się przedpremierowe tytuły: „Slumber”, a następnie „Redwood” oraz „Mroczna Pieśń” (wyłącznie w kinach Helios!). Dzieła dopełni „Krucyfiks”, który trafił do zestawu chwilę po swej premierze.

Druga propozycja to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początku Widzowie zobaczą przedpremierowy pokaz „Dead Awake” i uznawany za jeden z najmocniejszych horrorów tego roku „To przychodzi po zmroku”. Potem dwa kolejne, dostępne wyłącznie w kinach sieci Helios, przedpremierowe pokazy filmów „Męczennicy” i „Co się wydarzyło w Gracefield”.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB