Czwartek, 7 grudnia 2023

Dobre kino w Heliosie. Mamy bilety!

2017-10-30 16:40:56 (ost. akt: 2017-10-30 16:48:01)

Podziel się:

Niezwykła historia dwóch słynnych tenisistów i mrożące krew w żyłach produkcje. Przed nami najnowsze premiery w kinie Helios. Mamy wejściówki. Jak je zdobyć? Zajrzyjcie na nasz profil na facebooku.

Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem


Film ukazujący rywalizację dwóch legend tenisa. To świat tego sportu, jakiego jeszcze nie poznaliście. W rolach głównych: Sverrir Gudnason (Borg) i Shia LaBeouf (McEnroe).
Helios
2 bilety


Między nami wampirami


Komedia familijna oparta na motywach bestsellerowego cyklu książek Angeli Sommer-Bodenburg. To zabawna i pełna niesamowitych wydarzeń historia przyjaźni chłopca i jego wyjątkowego przyjaciela – wampirka.
Helios
2 bilety


Piła: Dziedzictwo


Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje.
Helios
2 bilety


Śmierć nadejdzie dziś


Horror w rodzaju filmu „Dzień świstaka? Oto nadchodzi. W tej produkcji budzisz się. Robisz swoje. Ktoś cię zabija. Znowu. I jeszcze raz. I znowu. Christopher Landon przedstawia horror, który powinien zainteresować nie tylko miłośników gatunku.
Helios
2 bilety

Chcecie bilety? Zajrzyjcie na naszego Facebooka 30 października

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB