Wtorek, 29 listopada 2022

Najnowsza premiera w Heliosie! Mamy wejściówki!

2017-11-06 16:22:37 (ost. akt: 2017-11-06 16:35:02)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Sensacyjny, widowiskowy, budzący emocje. Intensywna i nieoczywista alegoria religijna. Taki jest najnowszy film Darrena Aronofsky’ego, twórcy „Czarnego łabędzia”. Mamy bilety! Zajrzyjcie na nasz profil facebookowy!

Mother!
Nowy film w reżyserii Darrena Aronofsky’ego ( „Czarny łabędź”, „Requiem dla snu”, „Noe: wybrany przez Boga”). W roli głównej zobaczymy laureatkę Oscara — Jennifer Lawrence („Poradnik pozytywnego myślenia”, „Joy”, „American Hustle”, „Pasażerowie”). U jej boku wystąpi plejada gwiazd, m.in. Javier Bardem czy Michelle Pfeiffer. Film jest opowieścią o młodej parze, która zamieszkała na odludziu, a jej życie zmienia pojawienie się niespodziewanych gości. To także alegoryczna opowieść o tym, jak bardzo artysta może poświęcić się dla swojej pracy.
Helios
2 bilety


Złe Mamuśki 2


Kojarzycie to? Coroczny świąteczny rodzinny mobbing? Że ma być sielankowo i idealnie? To bohaterki tej produkcji idealne z pewnością nie są. Złe mamuśki dawno zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu. Mogłyby usiąść w tych dniach z drinkiem w ręku, ale jest pewien szkopuł. I to istotny. W gości suną szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji. A te już zadbają o to, by święta były takie, jakie powinny być. Z choinką, wypucowanym na błysk domem i menu, które wystarczyłoby pułkowi wojska.
Helios
2 bilety


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB