Sobota, 25 września 2021

Organek, Zalewski i Ich Troje w Anderze

2017-11-15 14:40:32 (ost. akt: 2017-11-15 15:03:42)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Podziel się:

To rekordowy koncertowy weekend w Nowym Andergrancie. Mocne nazwiska, granie i kumulacja znakomitej muzyki. Mamy wejściówki dla czytelników. Szczegóły na facebooku.

16 listopada
Koncert Organka
Nowy Andergrant, godz. 19

Za co go uwielbiają fani? Za to, że ucieka od muzycznej papki i wraca do korzeni muzyki dodając własny styl. Brudne brzmienia, niezłe teksty. Czy znów w Anderze zagości półtysięczna widownia? Zespół zaprezentuje materiał z drugiego albumu „Czarna Madonna”. Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu „Głupi”, a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód. ØRGANEK po raz kolejny cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX w ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz współcześniejszym odniesieniom do tak odległych od siebie stylistyk jak punk, czy country.
Bilety: 40 zł/ 50 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety


17 listopada
Koncert Krzysztofa Zalewskiego
Nowy Andergrant, brama od godz. 18

Zalewski znów w Olsztynie i promuje utwory z krążka „Złoto”. To na pewno najbardziej osobista, a zarazem najbardziej przystępna i przebojowa płyta Krzysztofa Zalewskiego. Materiał, który skupia w sobie wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia, jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza. Taki album, na który czekali wszyscy fani jego talentu. Teraz na żywo. Bilety: 35 zł/ 40 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety


18 listopada
Koncert Ich Troje
Nowy Andergrant, godz. 19

Koncert łódzkiego zespołu Ich Troje w składzie Jacek Łągwa, Michał Wiśniewski oraz świeża krew z programu „The Voice Of Poland” — Agata Buczkowska. Przez 22 lata zagrali ponad tysiąc koncertów w Polsce i poza granicami. Seria koncertów klubowych to powrót do korzeni zespołu. Laureaci pięciu SuperJedynek, zwycięzcy Krajowego festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i absolutni rekordziści sprzedaży płyt w historii polskiej muzyki rozrywkowej.
Nowy Andergrant
2 bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB