Wtorek, 29 listopada 2022

Tuż przed Mikołajkami rozdajemy bilety!

2017-12-04 16:23:04 (ost. akt: 2017-12-04 16:38:54)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

W kinach nastrój gwiazdkowy panuje już w pełni. Jest więc animowana opowieść o Gwiazdce i baśniowa opowieść autorstwa Woody’ego Allena. Mamy bilety na seanse w Heliosie.

Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy
Barbie i jej siostry — Skipper, Stacie oraz Chelsea wyruszają w pełną niesamowitych przygód podróż na tropikalną wyspę. Jeśli Twoje dziecko lubi takie historie, zabierz je do kina.
Helios
2 bilety


Co wiecie o swoich dziadkach
To kontynuacja przebojowej komedii z 2015 roku. Tym razem ojciec Dusty (Mark Wahlberg) i ojczym Brad (Will Ferrell) łączą siły, by pokazać swoim dzieciom, czym są perfekcyjne święta Bożego Narodzenia. Święta okażą się chaosem.
Helios
2 bilety


Na karuzeli życia
Barwna historia i jedna z najlepszych aktorskich wcieleń laureatki Oscara - Kate Winslet. Na ekranie również zapomniany przez kinowego widza, ikona amerykańskiej komedii z lat 80. - Jim Belushi. Baśniowa opowieść o Coney Island i kolejny film w reżyserii Woody’ego Allena.
Helios
2 bilety


Pierwsza Gwiazdka
Mały, odważny osiołek razem z nieco ekscentrycznymi zwierzętami ruszą na poszukiwanie szczęścia. Przez przypadek staną się świadkami Bożego Narodzenia. To świąteczna animacja dla całych rodzin.
Helios
2 bilety


Zabicie świętego jelenia
Produkcja otrzymała Złotą Palmę w Cannes. Jury uznało, że to najlepszy scenariusz filmowy tego roku. Yorgos Lanthimos wciąga widza w niebezpieczną historię o zemście, w której nie ma miejsca na litość. W rolach głównych Collin Farrel i Nicole Kidman.
Helios
2 bilety

Chcecie bilety? Szczegóły 4 grudnia na naszym facebooku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB