Wtorek, 29 listopada 2022

Koncerty w Anderze i maraton w Heliosie. Mamy bilety!

2017-12-07 19:34:43 (ost. akt: 2017-12-07 20:11:24)

Autor zdjęcia: arch. zespołu

Podziel się:

To niesamowity koncertowo weekend w Nowym Andergrancie. Zwieńczeniem będzie niedzielne show Vadera. W kinie Helios 8 grudnia podwójny maraton. Do wyboru zestaw komedii i horrorów.

8 grudnia

Koncert w Nowym Andergrancie
Peja i Slums Attack
Nowy Andergrant, godz. 21


8 grudnia w Olsztynie pojawi się jeden z najbardziej rozpoznawalnych składów hip-hopowych: publiczność w Andergrancie rozgrzeje Peja w towarzystwie Slums Attack.
Pretekstem do spotkania z olsztyńskimi fanami jest trasa koncertowa REMISJA Tour 2017. Występ składu wspierać będą DVJ. Rink i Gandzior. Bilety: 30 zł/ 40 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
Szczegóły na naszym facebooku.

Podwójny Maraton w Heliosie


W piątek, 8 grudnia czeka nas podwójny maraton. Do wybory dwa zestawy filmów: strasznych horrorów lub dobrych komedii. Start o godz. 23.

Zestaw pierwszy to aż cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy, a wśród nich prawdziwa niespodzianka… Na początek zaprezentowany zostanie najnowszy film w gwiazdorskiej obsadzie - „Bękarty” (przedpremierowo)! Następnie obejrzymy brawurowy „Dom Wygranych”, a po krótkiej przerwie: zwariowany film „Jak to robią single” i klasyczny humor w komedii „W starym dobrym stylu”.

W zestawie drugim znalazły się cztery przerażające horrory, które doskonale spełnią swoją rolę… Po ich obejrzeniu z pewnością nikt nie zaśnie, nawet po całej nocy spędzonej w kinie. Jako pierwszy wystraszy islandzki thriller „Pamiętam Cię”, a następnie krew w żyłach Widzów zmrożą „Męczennicy” i „Słudzy Diabła”, dzieła dopełni mroczny horror „The Hallow”.

Mamy 2 pojedyncze wejściówki. To Wy wybieracie zestaw. Szczegóły na naszym facebooku.

9 grudnia


Koncert Witek Muzyk Ulicy
Nowy Andergrant, godz. 21


Koncert Witka odbędzie się w olsztyńskim Andergrancie 9 grudnia o 21. Muzyk, który zaczynał od grania na ulicach, zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty.
„Gram dla Was” to tytuł pierwszej płyty i hasło Witka Muzyka Ulicy. Artysta zaczynał od grania na ulicach, dzięki czemu nie tylko szlifował swój warsztat, ale sprawdzał także muzyczne upodobania przechodniów.
Nowy Andergrant
2 bilety
Szczegóły na naszym facebooku

10 grudnia

25 lat Chaosu Vadera
Nowy Andergrant, brama od godz. 19
W tym roku w listopadzie minie 25 lat od wydania debiutanckiej płyty „The Ultimate Incantation”. Płyta ujrzała światło dzienne 16 listopada 1992 roku dzięki legendarnej wówczas angielskiej wytwórnii Earache Rec. Kilka miesięcy później VADER wyruszył na swoją pierwszą trasę za zachodnią granicę u boku Bolt Thrower i Grave. Pragniemy przedstawić tę płytę w całości na serii koncertów klubowych w Polsce już w grudniu! „The Ultimate Incantation” zagrany był z pełnym programem tylko dwa razy w historii zespołu i oba koncerty odbyły się w tym roku: jeden w Polsce i jeden w USA.
Na uczestników koncertu VADER w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant 10 grudnia będzie czekać kilka niespodzianek – pierwszą z nich jest możliwość przedpremierowego odsłuchania nowo nagranej wersji „The Ultimate Incantation”!

Dodatkowo, koncertowa próba będzie otwarta dla publiczności, a także będzie możliwość spotkania się z całym zespołem.
Bilety:40 zł/ 50 zł
Mamy 2 bilety. Szczegóły na naszym facebooku

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB