Niedziela, 21 kwietnia 2024

Queen symfonicznie i kinowe premiery! Mamy wejściówki

2018-01-16 12:24:46 (ost. akt: 2018-01-16 12:53:41)

Autor zdjęcia: Ireneusz Skąpski

Podziel się:

"Narzeczony na niby" to najnowsza polska komedia z Julią Kamińską w roli głównej. Obejrzycie ją w Heliosie. A już wkrótce w Olsztynie czeka nas wielkie show z utworami Queen. Rozdajemy bilety! Szczegóły na naszym facebooku!

Narzeczony na niby


W filmie plejada gwiazd, m.in. zobaczymy Piotra Stramowskiego, Julię Kamińską, Piotra Adamczyka, Tomka Karolaka i Barbarę Kurdej-Szatan.
Bohaterowie filmu przekonają się czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? I kiedy wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa. Karina (Julia
Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć szczęśliwy związek. I notorycznie trafia na nieodpowiednich kandydatów.
Helios
2 bilety


Pomniejszenie


Przed nami filmowe satyryczne science-fiction. W dobie postępu technologicznego i przeludnienia można poddać się procesowi zmniejszania, co też postanawia uczynić jedno z amerykańskich małżeństw. Są przekonani, że w miniaturce będzie im się żyło lepiej. Jednak w ostatniej chwili żona postanawia się wycofać.
Helios
2 bilety


Queen symfonicznie!
To wydarzenie, które wizualnym rozmachem zachwyca publiczność. Już 17 lutego Queen Symfonicznie ponownie w Olsztynie. Start koncertu o godz. 19 Auditorium Maximum WSIiE. To jedyny taki projekt, który połączył wiele dziedzin sztuki.

Bilety na to wydarzenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Chętnych jest tak dużo, że koncerty są organizowane dwukrotnie. Tak było w Filharmonii Ślaskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Bałtyckiej, a także w czasie koncertu w PKiN w Warszawie. W czasie stu koncertów pojawiło się blisko 80 tysięcy osób.

Niezwykłe koncerty łączą ponadczasową muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i interpretacjami 20-osobowego chóru Vivid Singers.

Żywiołowe, pełne energii występy od ponad pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty, śpiewającego aktora, wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in. utwory „One Vision”, „Under Pressure” oraz wyjątkową kompozycję „Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.
https://m.wm.pl/2018/01/orig/queensymfonicznie2-fot-ireneusz-skapski-440493.jpg
Jedyny taki projekt z pogranicza gatunków, łączący symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry i głosami 20-osobowego chóru. Po doskonałym przyjęciu ponad tysięcznej publiczności na premierze tego widowiska w łódzkim klubie Wytwórnia, który odbył się 30 listopada 2011 roku, muzycy postanowili kontynuować swoją przygodę. W pierwszej, klasycznej, części koncertu zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie. Od tych z płyt z lat siedemdziesiątych, aż po utwór „Let Me Live" z płyty wydanej w 1995 roku. Będą to premierowe opracowania, stworzone specjalnie na tę okazję przez Jana Niedźwieckiego, lidera zespołu Alla Vienna, na co dzień kontrabasisty Filharmonii Łódzkiej. Druga część koncertu będzie istnym show w stylu zespołu Queen. Największe hity grupy zabrzmią w rockowych aranżacjach: gitara basowa zamiast kontrabasu, dynamiczne nagłośnienie, kolorowe światła. Tego widowiska nie możecie przeoczyć.
Mamy 2 pojedyncze bilety dla czytelników.
Queen Symfonicznie
17 lutego (sobota)
Sala Auditorium Maximum Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii
Al. Wojska Polskiego 13
Wejście od 18:30
Początek koncertu o godzinie 19:00
Bilety w przedsprzedaży w cenie 99 i 119 zł dostępne w sieciach Ticketpro/Eventim/Ebilet/Empik/Media Markt/Saturn.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB