środa, 24 kwietnia 2024

Ciekawe premiery w kinie Helios. Mamy wejściówki!

2018-02-05 14:25:57 (ost. akt: 2018-02-05 14:37:20)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Polski film obyczajowy o miłości z plejadą gwiazd, czyli „Plan B” można obejrzeć w Heliosie. Do tego głośny obraz „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”. Mamy wejściówki. Szczegóły na naszym Facebooku!

KINO

Pełnia życia


Niezwykła prawdziwa historia o tym, że czasami w naj­gorszych chwilach można odnaleźć prawdziwe szczęście. Opowieść o niezwykłej miłości pięknej dziewczyny i sparaliżowanego mężczyzny. Reżyserią zajął Andy Serkis. W obsadzie znaleźli się m.in. Andrew Garfield, Claire Foy oraz Hugh Bonneville.
Helios
2 bilety


Plan B


Polski obyczajowy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że dramatyczne początki mogą prowadzić do odnalezienia prawdziwej miłości. W głównych rolach m.in. Marcin Dorociński, Edyta Olszówka i Roma Gąsiorowska.
Helios
1 bilet


Trzy billboardy za Ebbing, Missouri


To obraz, o którym mówiło się najwięcej po zakończeniu 75. gali Złotych Globów, za sprawą czterech statuetek, które dzieło zdobyło. Główną bohaterkę brawurowo zagrała Frances McDormand. Kiedy policja nie szuka mordercy jej córki, ona postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.
Helios
2 bilety


Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska


Ulubienica maluchów znów na ekranie. Tym razem w animacji palce maczali spece z Australii i Niemiec. Tym razem główną bohaterkę czekają miodowe igrzyska. Gucio znów wpakuje się w kłopoty, a paczka przyjaciół przeżyje niezwykłe przygody.
Helios
2 bilety
Bilety i szczegóły znajdziecie na naszym Facebooku.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB