Czwartek, 7 grudnia 2023

Koncertowo i filmowo. Mamy bilety!

2018-02-12 16:03:22 (ost. akt: 2018-02-12 16:20:21)

Autor zdjęcia: Wiktor Malinowski

Podziel się:

Jaki to będzie tydzień? Bardzo mocno koncertowy i pełen wrażeń. Na początek Walentynki i koncert w CEiIK-u. A potem czas na filmy w Heliosie i koncerty w Anderze. Mamy bilety!

Walentynki romantycznie i koncertowo


Do Olsztyna przyjedzie przedstawiciel muzycznej awangardy. W Walentynki, czyli 14 lutego w CEiIK-u koncert pełen melancholii i dobrej muzyki, czyli występ Ralpha Kamińskiego & My Best Band in The World. Początek o godz. 20.

Ralph Kamiński to odkrycie ostatnich miesięcy i jedna z ciekawszych premier 2017 roku. Obdarzony charakterystycznym falsetem, wokalista i kompozytor Ralph Kamiński proponuje mieszankę akustycznego popu z elementami muzyki filmowej i klasycznej. Uwielbia muzykę filmową, elektronikę skandynawską i brit pop. Jego twórczość podbija serca kolejnych fanów. Pełne melancholii piosenki są zapisem jego osobistych doświadczeń.

Jak podkreśla, opowiada historie z własnego życia, które osobiście go dotyczą. Tytuł albumu, „Morze” też jest wieloznaczny. To może być morze uczuć, ale też nawiązanie do okresu, kiedy mieszkał nad morzem i wiele rzeczy tam przeżył. Nie chce tłumaczyć, co chce przekazać słuchaczowi każdym wersem. Podpowiada, by każdy odnalazł swoje znaczenia.

Wydany w 2016 roku debiut „Morze”, który ukazał się nakładem wytwórni Fonobo, został przyjęty entuzjastycznie. Album promowały single „Podobno”, „Zawsze” czy „Meybrick Song”. Jednak rozgłos przyniosła mu współpraca z m.in. Melą Koteluk i Justyną Święs z The Dumplings. Sukces płyty przypieczętował występ w internetowym talk show „20 mkw Łukasza”. Jego występy to majstersztyk, którego świadkiem warto być na żywo. Razem z nim na scenie wystąpi zespół My Best Band in World.

Koncert walentynkowy
Ralph Kamiński & My Best Band in The World
14 lutego w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
Start koncertu o godz. 20
Bilety: od 40 do 50 zł.

Zakup przez strony internetowe. CEiIK nie prowadzi sprzedaży biletów

40 zł - pwevents.pl/bilety/ralph-kaminski
45 zł - Ebilet, Biletomat.pl, Eventim, Ticketpro
50 zł - w dniu koncertu
70 zł - Pakiet Walentynkowy dla 2 osób (pula limitowana) pwevents.pl/bilety/ralph-kaminski—pakiet-walentynkowy

Koncert 17 lutego – Nowy Andergrant
Proletaryat i Bright Ophidia
Nowy Andergrant, godz. 20


Na scenie jeden z klasyków polskiego rocka, to jeden z najlepszych zespołów "drugiego pokolenia" polskiej sceny rockowej. To zespół, który w oryginalny sposób połączyła punk rock z metalem tworząc nową, oryginalną muzyczną jakość. Dzięki zaangażowanym tekstom, o których ich autor i wokalista mówi: "Nasze utwory są jak lustra, w których odbija się nasza rzeczywistość", grupa przez wielu uznawana jest za "głos pokolenia okresu przemian lat 80-tych i 90-tych".
Zespół Bright Ophidia powstał w 1998 roku w Białymstoku z zamiarem grania nowoczesnego prog metalu. Grupa nagrała trzy oficjalne albumy świetnie przyjęte przez krytyków jak i słuchaczy. Bilety: 30 zł/ 40 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety


18 lutego


Metallica Tribute Show — Scream Inc.
Nowy Andergrant, godz. 20
And Justice for All 30 lat – wszystkie najbardziej ulubione utwory oryginalu z tej płyty w wykonaniu Scream Inc!
Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band zespołu Metallica.
Nowy Andergrant
2 bilety


KINO
The Disaster Artist


Obraz, który przytacza historię powstania najgorszego filmu w historii kina. „The Room” to legenda i swoją nieudolnością zasłużył na miano dzieła kultowego. Zapisał się w kronikach kina jako artystyczne kuriozum. Najnowszy obraz, który zobaczymy na ekranach Heliosa, to inteligentna i błyskotliwa refleksja na temat sławy i przemysłu filmowego.
Helios
2 bilety


Winchester: Dom Duchów


Winchester opowiada historię najbardziej nawiedzanego przez duchy domu na świecie. Ogromny budynek został zbudowany na polecenie Sary Winchester, której przodkowie sprzedawali broń i składał się z siedmiu kondygnacji, w których mieściły się setki pokoi. Jednak gospodyni nie zbudowała tej posiadłości dla ludzi, tylko stworzyła azyl dla wszelkiej maści mściwych duchów.
Helios
2 bilety


Szczegóły, jak zdobyć bilety już dziś, 12 lutego na naszym Facebooku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB