Czwartek, 7 grudnia 2023

Najnowsze premiery w Heliosie. Mamy bilety!

2018-03-19 17:08:32 (ost. akt: 2018-03-19 17:24:28)

Autor zdjęcia: mat. dystrybutora

Podziel się:

Za nami oficjalna premiera najnowszej produkcji Władysława Pasikowskiego, twórcy takich hitów, jak „Psy” czy „Kroll”. Na ekranie Heliosa „Pitbull. Ostatni pies”. Mamy wejściówki do kina i na koncerty w Anderze. Szczegóły na naszym Facebooku.

Pitbull. Ostatni pies


Władysław Pasikowski, twórca takich hitów jak "Psy" czy "Kroll" ma świetną obsadę - w "Pitbull. Ostatni Pies" grają m.in. Marcin Dorociński, Marian Dzięgiel, Doda, Cezary Pazura i niezwykły Adam Woronowicz. To będzie kinowy hit tego roku.
Helios
Mamy 2 bilety


Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali


Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Teraz ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom.
Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów do niezwykłych odkryć.
Helios
Mamy 2 bilety

Szczegóły na naszym Facebooku.

Nowy Andergrant — nie tylko koncerty


22 marca — Katarzyna Piasecka „Winna”


Stand-up Warmia zaprasza! Katarzyna Piasecka przyjeżdża do Olsztyna z najnowszym programem stand-up comedy „WINNA”! Nowe spostrzeżenia, nowa energia i jedna historia, bez której ten program nie mógłby powstać. Całość w charakterystycznej dla niej – bezpośredniej formie.
Support: Janusz Pietruszka
Prowadzenie: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Mamy 2 bilety dla naszych czytelników. Szczegóły na naszym Facebooku.


23 marca — Koncert Closterkeller i Sacrimonia


Nowy Andergrant, godz. 20
To koncert wiosennej trasy zespołu Closterkeller „Violet & Viridian Tour 2018”. To wydarzenia muzyczne, które są jednocześnie obchodami 25-lecia płyty „VIOLET” i najnowszego wydawnictwa zespołu „VIRIDIAN”.
Fani Closterkeller będą mogli usłyszeć na żywo utwory z tych dwóch płyt, oraz znane utwory z albumu „Nero” z 2003 roku, który to w tym roku również ma swój okrągły jubileusz 15-lecia .

Dla niewtajemniczonych — Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego” rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco „zakręconego” pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.
Bilety: 35 zł / 45 zł

Mamy 2 bilety dla naszych czytelników. Szczegóły na naszym Facebooku.

Ostatni Taki Tour


Bonson/Reno/KPSN zagrają już 24 marca w Nowym Andergrancie


To coś dla fanów mocnych tekstowi dobrej muzyki. Na scenę powraca jeden z najbardziej charyzmatycznych raperów na polskiej scenie. A resztę tej wybuchowej mieszanki stanowią utalentowany producent, a zarazem raper, który swoimi materiałami mocno zamieszał w ostatnim roku. Przed nami wyjątkowy koncert trasy „Ostatni taki tour”, czyli Reno, Bonson i KPSN na jednej scenie. Start: 24 marca o godz. 21 w Nowym Andergrancie.
Mamy 2 bilety dla naszych czytelników. Szczegóły na naszym Facebooku.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB