Piątek, 23 lutego 2024

Kinowe premiery. Mamy wejściówki!

2018-04-24 16:14:16 (ost. akt: 2018-04-24 16:23:11)

Autor zdjęcia: mat. dystrybutora

Podziel się:

Na ekranie Heliosa filmowe smaczki, a my mamy tradycyjnie wejściówki. Który film wybieracie? Mamy bilety do Heliosa. Szczegóły na naszym Facebooku.

Prawda czy wyzwanie?


Raz, dwa, trzy — umierasz ty. „Prawda czy wyzwanie” to popularna gra, a w tym przypadku staje się główną bohaterką horroru. W rolach głównych Lucy Hale, którą znamy z filmu „Słodkie kłamstewka” i Tyler Posey („Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”).
Helios
2 bilety

Raz się żyje


Czarna komedia, która jest pozytywną historią, która może zainspirować was do zmian w swoim życiu. Obraz w gwiazdorskiej obsadzie zapewni wam dobrą rozrywkę. W rolę filmowej femme fatale brawurowo wcieliła się zdobywczyni Oscara za „Monster” — Charlize Theron. Na ekranie również Amanda Seyfried, Thandie Newton i Sharlto Copley.
Helios
2 bilety

Tam, gdzie mieszka Bóg


„Jesteście najcenniejszym skarbem, o który musimy się zatroszczyć” – to przesłanie papieża Franciszka, które za pośrednictwem filmu kieruje do dzieci i młodzieży. „Tam, gdzie mieszka Bóg” to oparta na historiach z Biblii opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym nas świecie i osadzona w malowniczych plenerach Patagonii. Z udziałem samego papieża Franciszka.
Helios
2 bilety

Wyspa psów


Arcydzieło Wesa Andersona, które jest dziełem wizjonera. To żywa antologia kina. Burmistrz-dyktator japońskiego miasta Megasaki nazywa się Kobayashi, tak jak reżyser antologii horroru „Kwaidan” i „Harakiri”. Z kolei fabuła odwołuje się do „Siedmiu samurajów” Kurosawy, o czym przypomina motyw muzyczny. Tyle tylko że tam samurajami byli prości chłopi, a tu - zwykłe psy.
Helios
2 bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB