Wtorek, 5 grudnia 2023

Mamy bilety do Heliosa

2018-05-07 14:47:33 (ost. akt: 2018-05-07 14:57:23)

Autor zdjęcia: mat. dystrybutora

Podziel się:

Horror czy komedia obyczajowa? Tym razem w kinach bardzo zróżnicowany repertuar. A my tradycyjnie rozdajemy bilety do Heliosa. Szczegóły na naszym Facebooku.

Paweł Apostoł Chrystusa


Barwna opowieść o św. Pawle jednym z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem.
Helios
2 bilety


Strażnicy cnoty


Kiedy rodzice trzech nastoletnich dziewczyn poznają treść ich wspólnej umowy o utracie dziewictwa podczas balu wieńczącego rok szkolny, postanawiają zrobić wszystko, by pokrzyżować im plany.
Helios
2 bilety


The Lodgers. Przeklęci


Każdy mieszkaniec Irlandii słyszał o Loftus Hall - jednym z najbardziej nawiedzanym domu w całym kraju. Budynek mieści się w Wexford, w południowej Irlandii. W roku 1350 w miejscu posiadłości stał zamek. Po kilkuset latach zburzono oryginalną zabudowę i postawiono nowy gmach. W Loftus Hall mieszkała Anna Tottenham, która według legendy w 1775 roku miała przyjąć pod swój dach diabła. Teraz powstał gotycki film o duchach, do którego zdjęcia powstały właśnie w tym domu.
Helios
2 bilety


Jak otrzymać bilety? Zajrzyjcie 7 maja na naszego Facebooka.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB