Niedziela, 21 kwietnia 2024

Mocne kino w Heliosie i spotkanie z kryminałem. Mamy bilety!

2018-07-24 12:00:00 (ost. akt: 2018-07-24 15:33:50)
Film "Pierwsza Noc Oczyszczenia" do obejrzenia w kinie Helios

Film "Pierwsza Noc Oczyszczenia" do obejrzenia w kinie Helios

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Kino II To będzie wyjątkowy tydzień w kinie pełen naprawdę mocnych emocji. Na początek jeden z najlepszych kryminałów sensacyjnych ostatnich lat, czyli maraton z "Sicario". Potem będzie jeszcze tylko bardziej strasznie.

Pierwsza Noc Oczyszczenia


Za każdą tradycją kryje się rewolucja. Kolejny Dzień Niepodległości będzie świadkiem corocznego 12-godzinnego bezprawia. Skąd pomysł? Aby zmniejszyć roczne współczynniki przestępczości, organizacja New Founders of America (NFFA) testuje socjologiczną teorię, kierując - w ciągu jednej nocy - agresję na określoną zamknięta społeczność. Ale kiedy przemoc spotyka się z agresją zmarginalizowanych, patologia rozprzestrzenia się z przedmieść na cały kraj.
W kinie teraz ponownie będzie okazja do dyskusji, czy jedna noc pełna morderstw rzeczywiście sprawdziłaby się w prawdziwym życiu. James DeMonaco stworzył czwarty już film serii, czyli "Pierwszą noc oczyszczenia".
Helios
2 bilety


"Sicario 2: Soldado"


Sequel „Sicario” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016. Tym razem fabuła skupi się na najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro.
Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.
To co miało być prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać konflikt.
Helios
2 bilety
Mamy bilety dla czytelników. Szczegóły na naszym Facebooku.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB