Piątek, 24 września 2021

Tabu i Mikromusic w Nowym Andergrancie

2018-11-09 12:00:00 (ost. akt: 2018-11-09 16:48:00)

Podziel się:

Mikromusic zagra w Anderze!

Mikromusic zagra w Anderze!

To mogą być wyjątkowe plany na koncertowy weekend? A może w Anderze? Już dziś, czyli 9 listopada koncert Tabu. W sobotę, 10 listopada wystąpi Mikromusic. Mamy bilety!

Piątkowy koncert w Nowym Andergrancie rozpoczyna jesienno-zimową jubileuszową trasę koncertową TABU z okazji 15-lecia działalności i jednocześnie promuje najnowszą płytę „Sambal”, której premiera już jesienią 2018 roku nakładem wytwórni „Lou & Rocked Boys”.

Na koncertach usłyszycie muzyczny przekrój dotychczasowej twórczości oraz nowy materiał, który znajdzie się na piątym, studyjnym albumie.

TABU to energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.
Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.
Koncert TABU — Nowy Andergrant — 09.11. Bilety: 40 zł


Mikromusic


Mało jest osób, które nie słyszały ich przebojowego „Tak mi się nie chce”. Teraz możecie usłyszeć ich na żywo! 10 listopada w Nowym Andergrancie.
Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określa ją po prostu jako Mikromusic. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub art pop.

Na debiutanckim albumie „Mikromusic" wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz dvd "Mikromusic w Eterze". Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu "Piękny koniec" zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel "Takiego chłopaka" osiągnął ponad 17 mln. wyświetleń na portalu YouTube. Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki "Thank God I'm a Woman". Album studyjny Mikromusic "Matka i Żony" ukazała się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór "Krystyno", we wrześniu zaś ukazał się singiel "Bezwładnie", w którym gościnnie zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie "Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza.


Mikromusic w AnderGrancie!
Koncert 10 Listopada 2018
Drzwi 19:00, start koncertu 21:00
Bilety:
40zł (przedsprzedaż)
50zł (w dniu koncertu)
Przedsprzedaż:
*Stacjonarnie: Klub Nowy Andergrant, Sarmata Pub,Rockfan
* ONLINE:
* ANDERGRANT: bilety kupicie także online na andergrant.com
Mamy 2 pojedyncze bilety na koncert Mikromusic! Szczegóły na naszym Facebooku!
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB