Sobota, 13 lipca 2024

Kinowe hity do obejrzenia w Heliosie

2019-01-28 16:52:50 (ost. akt: 2019-01-28 17:11:30)
W Heliosie zobaczymy m.in. film „O psie, który wrócił do domu”

W Heliosie zobaczymy m.in. film „O psie, który wrócił do domu”

Podziel się:

Gorące premiery w kinie Helios! Na ekranie m.in. barwna opowieść o burzliwym życiu Marii Stuart. Mamy bilety. Szczegóły na naszym Facebooku.

Maria, królowa Szkotów


Film to nowa produkcja wytwórni Working Title, która odpowiada za obrazy: „To właśnie miłość”, seria „Bridget Jones”, „Powiernik królowej”). Saoirse Ronan jako Maria, królowa Szkotów oraz Margot Robbie w roli Elżbiety I. Barwna opowieść o burzliwym życiu charyzmatycznej Marii Stuart.
Helios
2 bilety

Nienawiść, którą dajesz


Starr Carter nieustannie balansuje między dwoma światami: biedną, w przeważającej części czarną dzielnicą, w której mieszka a bogatą, w większości białą szkołą, do której uczęszcza. Kiedy Starr staje się świadkiem zbrodni popełnionej przez policjanta musi zrobić to, co uważa za słuszne.
Helios
2 bilety

O psie, który wrócił do domu


Światowy bestseller autorstwa W. Bruce'a Camerona doczekał się ekranizacji. W polskich kinach film w styczniu, a my mamy polski zwiastun
Jak zapowiadają twórcy filmu, największa przygoda to ta, która prowadzi do domu. 400 mil - tyle pokonała Bella, by wrócić do swego ukochanego przyjaciela.
Helios
2 bilety

Jak zdobyć bilety? Informacje na naszym Facebooku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB