Sobota, 13 lipca 2024

Enor.pl - Wysokiej jakości koszulki z nadrukiem

2021-04-22 07:48:31 (ost. akt: 2021-04-22 07:49:38) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Nadruk od Ręki, firma działająca na stronie internetowej e-nor.pl, świadczy usługi z zakresu wykonywania profesjonalnych i trwałych nadruków na koszulki. Na swoim koncie ma dziesięcioletnie doświadczenie w zdobieniu tekstyliów. Pracownicy sukcesywnie śledzą najnowsze trendy, by zawsze wiedzieć, czego klient może oczekiwać i móc zaspokoić jego potrzeby lub doradzić, jeśli nie potrafi zdecydować.

Jaką wybrać metodę nadruku na koszulce?
Na rynku istnieje kilka sposobów na zdobienie koszulek. Poniżej opisane stosowane przez E-NOR.PL czyli, innymi słowy, zdradzamy tajemnicę sukcesu:

o Haft komputerowy - innowacyjna i unikalna technika nanoszenia grafiki na tekstylia, która stanowi alternatywę dla tradycyjnej koszulki z nadrukiem. Po uzyskaniu projektu od klienta specjalista starannie wybiera odpowiednie nici potrzebne do realizacji zamówienia. Wstępny projekt grafiki trafia do klienta i po uzyskanej od niego akceptacji przystępuje się do realizacji projektu. Przedtem jednak przeprowadza się test, w którym pracownik upewnia się, czy maszyna jest właściwie ustawiona i dopiero wtedy na koszulkę nakładane są nici oraz kolejno żądany haft. To metoda, która gwarantuje wysoką trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Do haftu komputerowego wykorzystywane są nici niemieckiego dystrybutora Meidera, które wyróżniają się wytrzymałością i zachowują swój kolor, nie barwiąc innych materiałów. Jeśli klient potrzebuje odzieży, która posiada nici z atestem niepalności, wykonuje się dla niego haft komputerowy przy pomocy specjalnych nici. Produkt z wykorzystaniem niniejszej techniki druku charakteryzuje elegancki wygląd. Wykonując haft komputerowy Olsztyn NOR posługuje się sterowaną przy pomocy komputera nowoczesną hafciarką, która wykonuje hafty szybko i z niebywałą precyzją.

o Sublimacja - sposób sprawdzający się przy wykorzystaniu jasnych, poliestrowych materiałów. Dedykowany jest do tworzenia koszulek reklamowych lub nadruków na koszulce na sportowej odzieży. Metoda polega na trwałe wnikanie w fakturę materiału dzięki procesom chemicznym, dzięki czemu uzyskuje się grafikę odporną na blednięcie po wielokrotnych praniach oraz ledwo wyczuwalną w dotyku. Nanoszenie nadruku na koszulkę odbywa się przy użyciu papieru transferowego i odpowiedniego atramentu. Proces, w zależności od rodzaju tkaniny, na którą nakłada się grafikę, przeprowadzany jest w temperaturze od 160 do 2000°C. Efektem tej metody nadrukowywania są barwne zdjęcia i obrazy na koszulkach.

o Sitodruk - nazwa większości ludzi obiła się kiedyś o uszy, ale czym tak naprawdę jest? To technika wykorzystywana na odzieży jedno- i wielokolorowej. Jedna z najpopularniejszych sposobów zdobienia odzieży ze względu na wysoką wydajność. Tą metodą przyozdobić można nie tylko koszulki, ale również papier czy folię. Za pomocą pras sitodrukowych przetłacza się kolor na tło. Prawidłowo skonfigurowane maszyny są w stanie nanosić grafikę sitodrukową na przedmioty o cylindrycznych kształtach, na przykład na kubki. Firma Nadruk od Ręki posiada sitodrukową karuzelę, dzięki której jest w stanie wydrukować jedną grafikę aż w sześciu kolorach. Do realizacji zamówień tą metodą używane są barwniki plastizolowe, które są gwarantem na wysoką trwałość nadruku. Następnie koszulki z nadrukiem wykonane sitodrukiem utrwalane są w termicznym piecu, dzięki czemu zyskują najwyższą trwałość. Technika ta jest uniwersalna, ponieważ można jej użyć i na płaskich, i na wypukłych przedmiotach.

Klient ma prawo się na tym nie znać, więc jeśli chcesz wykonać koszulkę reklamową lub po prostu koszulkę z nadrukiem, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta. Do Twojego zapytania przydzielony zostanie specjalny asystent, który rozpozna Twoje potrzeby i doradzi idealną dla Ciebie metodę druku.

https://m.wm.pl/2021/04/orig/keagan-henman-won79-9ouek-unsplash-707101.jpg

Dlaczego warto skorzystać z usług e-nor.pl?
1. Po pierwsze jakość! Firma Nadruk od Ręki z Olsztyna podchodzi indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem do każdego zamówienia. Dba również o wszystkich klientów - nie ma znaczenia czy klient jest hurtowy, czy detaliczny. Szczególnie troszczy się o zadowolenie korzystających z usług firmy i pilnuje, by każde zamówienie było zrealizowane na wysokim poziomie jakościowym.

2. Po drugie doświadczenie! E-NOR.PL to zespół świetnych specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu i solidnie wykonują każde zlecenie. Z najwyższą starannością wykonują swoją pracę na każdym etapie zamówienia. Nie ma tam miejsca na chodzenie na skróty. Pracownicy wiedzą, że gwarancję jakości mogą dać klientowi tylko wtedy, gdy z pasją i zaangażowaniem realizują jego zlecenie, co z pewnością będzie widoczne na produkcie, który otrzyma.

3. Po trzecie czas realizacji! Nadruk od Ręki, dzięki wykorzystaniu maszyn najnowocześniejszej technologii, może pochwalić się bardzo krótkim czasem, jaki poświęca na wykonanie zlecenia. Wysokiej jakości sprzęt pozwala na precyzję przy jednoczesnej realizacji zamówień o dużym nakładzie. Profesjonalna obsługa firmy z przyjemnością porozmawia z Tobą, jaki jest czas oczekiwania na Twoje zamówienie!\

Nie czekaj. Zamów koszulkę z nadrukiem już dziś i ciesz się wysokiej jakości grafiką, zrealizowaną w zaskakująco szybkim tempie!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB