Niedziela, 21 kwietnia 2024

Pozbądź się toksyn, zrzuć kilogramy! KONKURS

2014-08-06 13:17:22 (ost. akt: 2014-08-06 13:04:37)

Autor zdjęcia: sxc.hu, mat. prasowy

Podziel się:

Która z nas nie marzy o płaskim brzuchu, pięknej sylwetce i zdrowym wyglądzie. Każda, prawda? Lato to dobra okazja, by spełnić te marzenia. A pomóc w tym może Drenafast® firmy Biocol Laboratorios.

To nowoczesny preparat, który ułatwia spalanie tłuszczu i modelowanie brzucha. Inicjuje oczyszczanie i detoksykację organizmu, a także pomaga zlikwidować nadmiar nagromadzonych w tkankach płynów. Efektem jego stosowania jest przede wszystkim oczyszczenie organizmu, ale także przywrócenie naturalnej równowagi naszego ciała, zrzucenie niepotrzebnych kilogramów oraz ujędrnienie skóry i uzyskanie efektu płaskiego brzucha. Proste, prawda?

Płyn Drenafast to innowacyjna kompozycja 12 wyciągów roślinnych i 2 minerałów. Te naturalne składniki — od dawna wykorzystywane przez tradycyjną medycynę — pozwalają usunąć nadmiar płynów zalegających w tkankach i uniknąć w ten sposób obrzęków zwiększających obwód w talii. Zapobiegają też cellulitowi, pobudzają pracę nerek i ułatwiają im wydalanie toksyn. A te jak wiadomo niekorzystnie wpływają na stan naszego ciała, a nawet duszy. Poszczególne te składniki stosowane razem, wzmacniają swoje działanie, przez co efekt jest lepszy niż przy osobnym ich przyjmowaniu.

Nie czekajcie, nie zwlekajcie! Powiedzcie sobie: „najwyższa pora coś zmienić!” i poczujcie jak Drenafast eliminuje nagromadzony tłuszcz, oczyszcza wasz organizm eliminując toksyny.

Uwaga, drogie panie!
Mamy dla Was pięć takich płynów! Drenafast firmy Biocol Laboratorios może być wasz! Wystarczy wysłać nam sms-a, w którym napiszecie, dlaczego wakacje to dobra pora na zadbanie o linię? Sms-y o treści nol.warto1.x, gdzie w miejsce x należy wpisać uzasadnienie przysyłajcie do 31 sierpnia pod numer 73601. Koszt jednego sms-a to 3,69 zł z VAT. Autorzy pięciu najciekawszych otrzymają preparat. Regulamin.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB