Sobota, 20 kwietnia 2024

Zumba i Latin fit. Potańcz i spal kalorie!

2015-01-23 09:16:17 (ost. akt: 2015-01-23 10:26:41)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Podziel się:

Nie macie planów na sobotę? Mamy dla was propozycję. To będzie iście karnawałowa sobota w rytm latynoskich dźwięków.

Przyjdźcie w sobotę do Body Perfect na karnawałowy dzień otwarty. To okazja, by potańczyć i spalić kalorie. A do wyboru są dwa zajęcia. O godz. 11 nowość w Olsztynie - Latin fit.
To unikatowe połączenie aerobiku z naciskiem na mięśnie brzucha, nóg i pośladków oraz najnowszych tanecznych latynoamerykańskich trendów. W gorące rytmy wprowadzi was znawca tematu Rafał Kabungwe (Kabu). Jeśli zajęcia przypadną wam do gustu, będziecie mogli z nich korzystać także w każdy poniedziałek o godz. 16 i w każdą sobotę o godz. 11.

Jeśli nie Latin, to może Zumba? A ta w sobotę już o godz. 12. To będzie połączenie ognistych rytmów latino, reggaeton, salsy i merengue. Podczas ćwiczeń zapomnicie o wysiłku fizycznym. Pochłonie was rytmika i świetna zabawa. Zajęcia spowodują, że poczujecie się lepiej, spalicie trochę kalorii, popracujecie nad sylwetką. Taka aktywność w tym zimowym czasie na pewno wyjdzie tylko na zdrowie. Body perfect na was czeka. Na zajęcia wstęp jest wolny. Więc przyjdźcie i bawcie się w rytm gorących latynoskich rytmów. Spalajcie kalorie, modelujcie swoje ciało.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB